top of page
modelis-4.png

Paslaugos

Nuo 2006 m. Finance United kaupia profesines žinias ir patirtį, teikdama apskaitos ir finansines paslaugas. Mes didžiuojamės galėdami atstovauti klientus iš daugelio verslo sričių – tiek tradicinį verslą (prekybos ir gamybos kompanijas), tiek naujai atsirandančius verslo tipus – finansinių technologijų (“FinTech“) įmones ar el. prekybos platformas.

Startuoliams

Vystydami startuolį tarsi dalyvaujate lenktynėse, kuriose pagrindinis prizas yra pajamas užtikrinantis pelningas verslas. Amerikietis lenktynininkas Mario Andretti sakė: „Jei atrodo, kad viskas yra kontroliuojama, Jūs nejudate pakankamai greitai“.

Gamybos įmonėms

Jei specializuojatės ties kažkuo kitu nei laiko gamyba, Finance United gali Jums padėti sutaupyti šio vertingo ištekliaus – laiko. Finance United teikia apskaitos paslaugas ir masinės (serijinės) gamybos, ir užsakomosios (vienetinės) gamybos įmonėms.

Prekybos įmonėms

Gyvenime visi ką nors parduodame. Kažkada Marlene Dietrich teigė, jog „prabangus įvaizdis buvo tai, kuo ji prekiavo“.

Paslaugų sektorius

Paslaugų sektorius yra vienas iš sparčiausiai augančių pasaulyje, kuris nuolat susiduria su naujais iššūkiais ir varžovais. Mes, Finance United, esame šio sektoriaus dalis ir taip pat susiduriame su nuolatiniais iššūkiais. Todėl sukūrėme sprendimų paketą ir esame pasirengę pasidalinti juo su jumis.

Privataus ir rizikos kapitalo

bei investiciniai fondai

Privataus ir rizikos kapitalo bei investiciniai fondai daug dėmesio skiria informacijai. Šie fondai atsižvelgia ne tik į tarptautinius atsiskaitymų standartus, tačiau turi ir savo atskaitomybės standartus. Finance United specializacija – ataskaitos individualiems investuotojams ir centriniams bankams bei grąžos skaičiavimai (IRR, NAV ir kt.)

ir kontrolės įrankiai.

Valdymo įmonės

Nesvarbu, ar esate nedidelė valdymo įmonė, ar didelių subjektų grupė, Jums reikalingas „paukščio skrydžio vaizdas“ – konsoliduotų ir / arba kombinuotų pelno (nuostolio) ataskaitų, balanso ir tiesioginių ar netiesioginių pinigų srautų ataskaitų parengimas ir analizė.

Finansų technologijų („FinTech“) įmonės

Finance United įsitikinimu, Lietuva yra patrauklus finansinių technologijų centras Europoje. Mūsų ekspertai gali padėti jūsų verslui su apskaitos ir finansų kontrole.

Elektroninės komercijos platformos

Jūs žinote geriausius prekybos internete vystymo būdus, tuo tarpu Finance United gali padėti Jums sukurti sėkmingą apskaitos ir finansų bazę.

Nekilnojamas turtas ir statyba

Kol Jūs plėtojate nekilnojamojo turto sektorių Lietuvoje ar užsienyje, Finance United gali sukurti sprendimus būtinus Jūsų sėkmingam verslui.

bottom of page