top of page

Apie mus

Finance United apskaitos ir finansų paslaugas teikia nuo 2006 m. Mūsų ekspertai siūlo sumanius apskaitos ir finansų sprendimus Lietuvos ir užsienio verslui. Siekdami kurti nuolatinę vertę savo klientams, mes tobuliname individualizuotus ir nestandartinius verslo valdymo ir analizės bei ataskaitų teikimo įrankius.

Kiekvienas klientas. Kiekviena užduotis. Kiekvienas sprendimas. Kiekvienas komandos narys. „We count what really counts”.

Tikslas ir vertybės

Bendradarbiaudami su klientais mes  laikomės aiškių vertybių. Kaip tai atrodo praktikoje? Mes vadovaujamės CFA Instituto Etikos kodeksu ir profesinės elgsenos standartais. Pagrindiniai mūsų principai yra šie:

  • PROFESIONALUMAS. Visiems mūsų klientams objektyviai teikiame aukštos kokybės paslaugas, vadovaudamiesi aktualiais teisės aktais ir naujausiomis galiojančiomis taisyklėmis.

  • SĄŽININGUMAS KAPITALO RINKOSE. Esame patikimi partneriai, kurie atsakingai kaupia ir naudoja Jūsų duomenis.

  • PAREIGOS KLIENTAMS. Mes siūlome individualizuotus ir sąžiningus sprendimus, kurie labiausiai tiktų mūsų klientams.

  • DARBUOTOJŲ PAREIGOS. Mūsų darbuotojai veikia darbdavio naudai, yra lojalūs, saugo konfidencialią informaciją ir saugo nuo bet kokios žalos savo darbdaviui bei klientams atsiradimo.

  • INVESTICIJŲ ANALIZĖ, REKOMENDACIJOS IR VEIKSMAI. Mūsų tikslas – kruopščiai teikti paslaugas, remiantis sąžiningu bendradarbiavimu ir su esamais, ir su būsimais klientais.

  • INTERESŲ KONFLIKTAI. Mūsų pareiga yra teikti sklandžius verslo sprendimus, kurie netrukdytų bet kokių susijusių šalių veikloms.

Kokybė ir technologijos

Albertas Einšteinas kartą yra sakęs, kad „akmens amžius pasibaigė ne todėl, kad pasaulyje baigėsi akmenys“. Todėl mes nepaliaujamai ieškome būdų, kaip savo darbe pritaikyti pažangiausias technologijas ir kaip priversti jas dirbti tiksliai. Mes naudojame „360 ​​laipsnių” kontrolės sistemą, kompetencijų ir patirties kaupimo sistemą bei įvairias kontrolės ir kokybės užtikrinimo priemones.

modelis-4.png
modelis-4.png

Socialinė atsakomybė

„We count what really counts“

Kai viskas pasakyta ir padaryta –  tai, ką darome Finance United, yra mūsų vaikų gerovės labui. „Mūsų“ reiškia „vertingiausią pasaulio turtą ir jo geriausią viltį ateičiai“ (pagal J. F. Kenedį).

Mes remiame:

  • Labdaros fondą „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“

  • Santariškių Vaikų ligoninės paramos fondą

  • Maltos ordino pagalbos tarnybą Lietuvoje

bottom of page