top of page

Finance United - we count what really counts

main_pattern-2.png
Introducing our law firm

Paslaugos

01.

Apskaita ir proceso

optimizavimas

Mūsų įmonės šūkis atspindi mūsų veiklą ir jos principus – „We count what really counts“. Finance United padeda Jūsų verslui visiškai kontroliuoti apskaitą pagal aktualiausius teisės aktus ir naujausias galiojančias taisykles.

Finance United ekspertai analizuoja dabartinį Jūsų apskaitos procesą ir integruoja optimizavimo įrankius taip, kad Jūsų verslas veiktų efektyviau ir suteiktų daugiau naudos suinteresuotosioms šalims.

02.

Ataskaitų teikimas

Informacija yra pagrindinis apskaitos tikslas. Ataskaitų teikimas yra apskaitos proceso rezultatas, kuris leidžia valdyti verslą. Finance United padeda suprasti, kaip sekasi Jūsų verslui, ir teikia įrankius, padėsiančius ateityje augti ir geriau atstovauti klientų, darbuotojų bei akcininkų interesus.

03.

Finansavimo

sprendimai

Kiekvienam verslui reikalingas finansavimas. Kartais reikia finansuoti apyvartinį kapitalą, kartais – plėtrą ir investicijas, o kartais – tiesiog pereiti prie „sveikesnio“ balanso. Finance United“ užtikrina, kad Jūsų verslo finansavimo procesai vyktų sklandžiai.

04.

Verslo valdymo

sprendimai

Finance United ekspertai remiasi šiais principais:

  • Kiekvienas verslas turi kontroliuoti savo procesus

  • Kiekvienas verslas turi būti efektyvus

  • Kiekvienam verslui reikia racionalių sprendimų

Partneriai

modelis-2-1.png

Apie mus

Finance United apskaitos ir finansų paslaugas teikia nuo 2006 m. Mūsų ekspertai siūlo sumanius apskaitos ir finansų sprendimus Lietuvos ir užsienio verslui. Siekdami kurti nuolatinę vertę savo klientams, mes tobuliname individualizuotus ir nestandartinius verslo valdymo ir analizės bei ataskaitų teikimo įrankius.

Kiekvienas klientas. Kiekviena užduotis. Kiekvienas sprendimas. Kiekvienas komandos narys. „We count what really counts”.

mj.jpg
sigitas_e.jpg

Marius Jankauskas, FMVA®

Sigitas Ertmanas

  • Grey LinkedIn Icon
  • Grey LinkedIn Icon
bottom of page