Rekomendacijos

Su Finance United kolektyvu mes dirbame nuo 2011 metų. Jau per pirmuosius metus Glasget finansuose ir apskaitoje atlikta reikšmingų pagerinimų. Finance United mums yra daugiau nei tiesiog mokestinę apskaitą tvarkanti įmonė – jie padeda užtikrinti verslo kontrolę, konsultuoja apskaitos organizavimo ir mokesčių klausimais. Jie supranta mūsų verslą ir tai leidžia juos vadinti mūsų verslo partneriais.

Rimantas Gaudutis, UAB „Glasget“ generalinis direktorius

 

Finance United automatizavo mūsų įmonės atlyginimų skaičiavimo ir darbuotojų motyvavimo sistemą bei sukūrė specialiai mūsų įmonei skirtus duomenų apdorojimo įrankius. Šių priemonių pagalba minėtiems procesams skiriamas darbo laiko sąnaudas sumažinome kelis kartus ir užtikrinome didesnį finansinių duomenų patikimumą bei informacijos kokybę. Rekomenduoju Finance United kaip apskaitos ir finansų valdymo srities specialistus.

Evaldas Remeikis, UAB „UCS Baltic“ generalinis direktorius

 

Dėkoju Finance United komandai už svarbų vaidmenį stiprinant mūsų įmonės vidaus audito procesą, taip pat už vertingas konsultacijas suteikiant žinių, užtikrinančių efektyvesnį finansų valdymo procesų organizavimą ir didesnę finansinių ataskaitų kokybę. Rekomenduoju Finance United kaip vertingą apskaitos ir finansų patarėją įmonių akcininkams ir vadovams.  

Algirdas Pažemeckas, AB „Žemaitijos pienas“ generalinis direktorius

 

Bendradarbiaudami su Finance United, apskaitos skyriaus sąnaudas sumažinome dvigubai – pagerinome buhalterinės apskaitos kokybę, operatyviau gauname finansines ataskaitas, supaprastinome užsakymų ir sąskaitų išrašymo procesus. Ne mažiau svarbu ir tai, kad sulaukiame naudingų patarimų neįprastose verslo situacijose ir gauname kompetentingus atsakymus į kylančius klausimus.

Liudmila Rybnikova, UAB „Krašto spauda“ generalinė direktorė

 

Finance United komanda mums padėjo įgyvendinti reikšmingų patobulinimų finansinių ataskaitų optimizavimo srityje. Jų pagalba taupome savo darbo laiką, užtikriname efektyvesnę finansų analizę ir kokybiškesnį apskaitos organizavimo procesą.  

Henrikas Kasparavičius, UAB „Grida Group“ finansų direktorius

Raskite mus:
Facebook Twitter LinkedIn